Відновлення теплиць

  • 18 Вересня 2015

Навесні 2016 року планується розпочати відновлення пальмової теплиці, пам’ятника архітектури та унікальної будови, під дахом якої ростуть 150-річні цикаси, банани та інші екзотичні рослини, які приїхали до Одеси з Австралії, Америки, Африки та інших куточків землі ще за часів професора Рей.

На першому етапі планується поміняти металеві конструкції та накрити теплицю полікарбонатом. На другому – провести ремонт внутрішньої частини теплиці.

У відновленні теплиць нашому ботанічному саду активно допомагають небайдужі одесити та члени фонду любителів кактусів “Астеріас”, які з червня 2013 року до вересня 2015 року вже відновили три теплиці загальною площею майже 500 кв.м.

На виставці кактусів у вересні 2015 року було покладено початок збирання грошей на відновлення пальмової теплиці. Вже зібрано кошти на 1 аркуш полікарбонату. Це не багато, але якщо кожен із небайдужих мешканців міста переведе хоча б 10 гривень на допомогу цьому проекту, навесні наш ботанічний сад перетвориться і до літа ми зможемо відчинити двері наших теплиць для всіх бажаючих!

На фото можна побачити – які теплиці були та якими стали… У наших руках – якою стане пальмова теплиця!

 

Було

Стало

Ось так зараз виглядає велика пальмова теплиця і в наших силах зробити її сучасною.