Відновлення розарію

  • 25 Вересня 2015

Проект завершено

Дорогі друзі, за три місяці, починаючи з 29 червня, ми виконали дуже великий обсяг робіт на старій території – ми відремонтували та пофарбували паркан, ми відремонтували місток і тепер художники його дуже гарно малюють з натури :-). Ми надихнули співробітників ботсаду на ремонт свого фонтану, ми зібрали грошей на виставках кактусів та облагородили ще один куточок біля оновлених теплиць! Дивлячись на наші зусилля, співробітники оперативно підстригли свої доріжки та чагарники :-). Бо позитив завжди заряджає! А ми туди приходимо лише з позитивом!

Тепер настав час допомогти НОВІЙ ТЕРИТОРІЇ! Тож адреса нашого нового суботника – французький бульвар, 48/50! Туди ми прийдемо для того, щоб допомогти створити заново (відтворити) розарій на місці так званого другого партеру і навесні, коли підзберемо грошей – розарій на місці старої, чудової колись за об’ємом та асортиментом колекції троянд нашого ботанічного саду, який у 2017 році святкуватиме 150 років!

Що буде потрібно: копати, фарбувати та створювати доріжки (див малюнок). також потрібні гроші на закупівлю троянд та хризантем. 5000 грн на закупівлю 2 машин гною я випросила у чоловіка:). На решту – збиратимемо всім світом. Вже є розрахунковий рахунок у рамках Асоціації випускників, гроші з якого ми витрачатимемо ТІЛЬКИ на потреби ботсаду та на створення розарію, на відновлення теплиць, а також на нові цікаві рослини, які нададуть ботсаду ексклюзивність та неповторність.

Кошторис для другого партеру: троянди 1200 шт., по 25 грн за шт. Сипець (перегній) 2 машини по 2500 грн. Дрібний щебінь для доріжок – 2 машини. Ремонт фонтану, лавки 4 шт. Хризантеми – близько 400 штук.

Кто не сможет прийти к нам 3го октября – может помочь финансово на счет или пополнить копилки, которые мы поставили в ботсаду.

Хто не зможе прийти до нас 3-го жовтня – може допомогти фінансово на рахунок чи поповнити скарбнички, які ми поставили в ботсаду.

А ось і результати першої зустрічі: Захід

Друга зустріч на новій території: Захід

Третя зустріч на новій території: Захід

Четверта зустріч на новій території: Захід

Звіт про зустріч за 21.10.15: Фото звіт

 

Ми це зробили! Розарій висаджений! Велике дякую Наталії Елліс за організацію волонтерського руху! Анатолію Кавуну та меценатам, яких він знаходить, за купівлю 4000 кущів троянд! Ми дуже вдячні волонтерам за їхню допомогу та підтримку! Дякую співробітникам ботсаду! Їм довелося нелегко. Дякую всім, хто допомагав, підтримував і вірив, що ми зможемо.

У нас все вийшло!

Нижче – фото деяких сортів троянд, які були висаджені у розарії, всього їх під сотню! Одеса влітку стане переможницею свята фарб та чудових ароматів!

Мы это сделали! Розарий высажен! Огромное спасибо Наталье Эллис за организацию волонтерского движения! Анатолию Кавуну и меценатам, которых он находит, за покупку 4000 кустов роз! Мы очень благодарны волонтерам за их помощь и поддержку! Спасибо сотрудникам ботсада! Им пришлось нелегко. Спасибо всем, кто помогал, поддерживал и верил что мы сможем.

У нас все получилось!

Ниже – фото некоторых сортов роз, которые были высажены в розарии, всего их под сотню! Одесса летом станет победительницей праздника красок и восхитительных ароматов!