![](http://garden.onu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/81057E01-0E97-43D2-9491-2CD323763D7C.jpeg)
25 та 26 вересня, з 10.00 до 19.00 ми чекаємо на Вас за адресою Французький бульвар 48/50 з основною локацією, та на Старій території, Французький бульвар, 87 на екскурсії щогодини з 11.00 до 15.00, та продаж рослин.
Вхідні квитки: 200грн. дорослі, 50грн. дитячі та пільгові. У вартість квитка входять майже всі пропозиції від ботанічного саду та університету – екскурсії, майстер-класи, виставки, лекції, активні ігри для дітей і обов’язково духм’яні ботанічні чаї.
На отримані кошти зможемо разом робити ботанічний сад можливим і кращим.
Підписуйтесь на сторінку Ботанічного саду в інстагрм botsad_onu
ЧЕКАЄМО!![♥️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t2d/2/16/2665.png)
![♥️](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t2d/2/16/2665.png)