Міжнародна наукова конференція «Інтродукція рослин, збереження та збагачення біорізноманіття у ботанічних садах та дендропарках»

  • 17 Вересня 2015

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Інтродукція рослин, збереження та збагачення біорізноманіття у ботанічних садах та дендропарках», присвяченій 80-річчю від дня заснування Національного ботанічного саду ім. Н.Н.Гришка НАН України (НБС), яка відбудеться 15-17 вересня 2015 року у НБС за адресою: Україна, м. Київ, вул. Тимірязівська, 1, корпус №6.
Тези Вашої доповіді прийнято редакційним комітетом до публікації. Оргкомітет переконливо просить підтвердити Ваш приїзд та форму участі у роботі конференції, а також завчасно здійснити бронювання місць у готелі (інформацію про розміщення та умови бронювання додається).

Регламент конференції: пленарні доповіді – до 15 хв., секційні – до 10 хв., повідомлення за матеріалами стендових доповідей – до 5 хв.

Сума оргвнеску для учасників конференції становить 5 €* (організаційні витрати, друк програми, чай-кава під час перерв між засіданнями) та 5 € (публікація тез доповідей, якщо оплата не була здійснена заздалегідь).

Оплата оргвнеску здійснюється під час реєстрації . Дружня зустріч учасників конференції («Ботанічний чай») відбудеться 15 вересня 2015 року. Внесок для участі становить ~200 грн. та оплачується при реєстрації.

Витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за власні кошти учасників конференції.

Оргкомітет може надати допомогу у бронюванні місць у готелі «Дружба», що знаходиться в районі станції метро Либідська; бронювання можна здійснити самостійно онлайн: www.druzhba-hotel.kiev.ua
Дивіться схему розміщення готелю «Дружба» у м. Києві:

До НБС можна дістатися:

  • від центрального залізничного вокзалу Київ-Пасажирський – тролейбусом №14 до кінцевої зупинки «Ботанічний сад»;
  • від станції метро “Печерська” або станції метро “Арсенальна” – автобусом №62 (до кінцевої зупинки “Ботанічний сад”);
  • від центрального автовокзалу (готелі «Дружба», метро «Либідська») – всі маршрутні таксі, що проходять біля станції метро «Дружби Народів», тролейбус №43, автобус №51, а далі пішки до Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришко (дивіться схему)

Програма роботи Міжнародної наукової конференції

* За курсом НБУ на момент проведення конференції.